1. Nové vozidlá
  2. Hybridné elektrické vozidlá
  • INTELIGENTNÁ ELEKTRIFIKÁCIA

    Nová Corolla Touring Sports nadväzuje na bohaté dedičstvo inovácií a technickej dokonalosti značky Toyota a prináša bezkonkurenčnú radosť z jazdy a hospodárnosť. Vďaka samonabíjaniu a mimoriadnemu pohodliu spája neúnavný výkon benzínového motora s čistým a výkonným elektrickým pohonom v jednom nekompromisnom riešení s nízkymi emisiami.

Pohodlné a pod kontrolou

Agilná a pohotová Corolla Touring Sports vylepšuje každú cestu s úplnou kontrolou a vysokou úrovňou sebaistoty vodiča. Jazdný komfort je vďaka tuhej konštrukcii karosérie modelu Corolla vynikajúci na každom type vozovky.

Vzrušenie z kontroly

Agilná, pohotovo reagujúca Corolla s kontrolovaným a neutrálnym vyvážením v zákrutách je vybavená ľahkým a priamym riadením a vyladeným odpružením kolies vpredu aj vzadu. Výsledkom je intuitívne spojenie medzi vozidlom a vodičom. Otočte volantom a reakcie Corolly sú okamžité a prirodzené, čo prináša uspokojivý a bezpečný zážitok z jazdy.
  • Elektrická energia bez problémov

    Hybridný elektrický systém piatej generácie v modeli Corolla je zatiaľ náš najpokročilejší. Pri používaní sa nelíši od bežného vozidla, ponúka však najlepšiu spotrebu paliva a nízke emisie bez toho, aby ste sa museli starať o dojazd. Tankujte ako zvyčajne. A keďže hybridy Toyota sú samonabíjacie, nevyžadujú pripojenie k sieti ani nabíjanie.