1. Nové vozidlá
Už od (Vr. DPH)
26 590 €

Vyberte si stupeň výbavy a motorizáciu

Vyberte si stupeň

4 Možnosti

 • Corolla Hatchback - Comfort - 5-dv.

  Corolla Hatchback Comfort

  Hybrid
  5-dv.
  • +
   10,5" multimediálny systém Toyota Smart Connect
  • +
   Trojramenný kožený volant
  • +
   12,3" digitálny prístrojový štít

  Zvoliť motorizáciu


  Od

  26 590 €

  Prevodovka s plynule meniteľným prevodom | 4X2

  Od

  28 790 €

  Prevodovka s plynule meniteľným prevodom | 4X2
 • Corolla Hatchback - Style - 5-dv.

  Corolla Hatchback Style

  Hybrid
  5-dv.
  • +
   Bezdrôtová nabíjačka mobilných telefónov
  • +
   Vyhrievané stierače čelného skla
  • +
   Vyhrievanie volantu

  Zvoliť motorizáciu


  Od

  29 590 €

  Prevodovka s plynule meniteľným prevodom | 4X2

  Od

  31 790 €

  Prevodovka s plynule meniteľným prevodom | 4X2
 • Corolla Hatchback - GR Sport - 5-dv.

  Corolla Hatchback GR Sport

  Hybrid
  5-dv.
  • +
   Logo GR SPORT na prahových lištách
  • +
   Páčky radenia pod volantom
  • +
   Tlačidlo štartovania s logom GR SPORT

  Zvoliť motorizáciu


  Od

  30 890 €

  Prevodovka s plynule meniteľným prevodom | 4X2

  Od

  33 090 €

  Prevodovka s plynule meniteľným prevodom | 4X2
 • Corolla Hatchback - Executive - 5-dv.

  Corolla Hatchback Executive

  Hybrid
  5-dv.
  • +
   Head-up displej (HUD)
  • +
   18" brúsené zliatinové disky kolies s 5 dvojitými lúčmi
  • +
   Adaptívne diaľkové svetlomety

  Zvoliť motorizáciu


  Od

  33 690 €

  Prevodovka s plynule meniteľným prevodom | 4X2

  Od

  35 890 €

  Prevodovka s plynule meniteľným prevodom | 4X2

Objavte novú Toyotu Corollu Hatchback

Tu je prvý pohľad na novú a vylepšenú Corollu Hatchback. Najobľúbenejšia Toyota na svete je teraz lepšia než kedy predtým, má vylepšený vonkajší vzhľad a moderný dizajn interiéru, intuitívne technológie a hybridný pohon piatej generácie, ktoré prinášajú ešte viac potešenia za volantom. 

Nová Corolla Hatchback: zlomové vylepšenie

Ak náš život neustále smeruje na vyššiu úroveň, nemalo by to tak byť aj s naším autom? Nová Corolla Hatchback je vďaka svojmu výraznému dizajnu, výkonnej konektivite a online aktualizáciám Over-The-Air pripravená urobiť každý okamih výnimočným. Vzrušenie, digitalizácia, vysokoúčinný hybridný elektrický pohon piatej generácie, to všetko je zlomové.

Nové zliatinové disky
Nová predná mriežka
LED svetlomety
Zadné kombinované svetlá
Spodná časť zadného nárazníka

Nové zliatinové disky

Rafinovaný a vysoko technický dizajn nového radu zliatinových diskov je príkladom športového charakteru modelu Corolla Hatchback.

Nová predná mriežka

Moderná estetika modelu Corolla Hatchback kombinuje účelné proporcie so širokým a mohutným dizajnom novej prednej mriežky chladiča, vďaka čomu je na ceste neprehliadnuteľná.

LED svetlomety

Corolla Hatchback spája technológiu s eleganciou a nikde to nie je také zjavné ako v dizajne jej výrazných Bi-LED svetlometov.

Zadné kombinované svetlá

Progresívny dizajn zadných kombinovaných svetiel a elegantná karoséria modelu Corolla sú funkčné a štýlové.

Spodná časť zadného nárazníka

Aerodynamická silueta vozidla je ešte efektívnejšia vďaka hladkej a tvarovanej spodnej časti zadného nárazníka.

Štýl, ktorý nemožno ignorovať

Tak ako má Corolla Hatchback dynamický a sofistikovaný interiér, odráža tieto hodnoty aj v dizajne exteriéru. Jej elegantný profil sa vyznačuje nízkou kapotou a širokou aerodynamickou líniou strechy, zatiaľ čo pohľad spredu a zozadu odhaľuje cieľavedomý vzhľad vozidla na ceste.

Nové čalúnenie sedadiel
12,3-palcový digitálny prístrojový panel
10,5-palcová multimediálna obrazovka
Štartovacie tlačidlo GR SPORT
Ambientné osvetlenie

Nové čalúnenie sedadiel

Od hlbokých, sýtych odtieňov a odvážnych 3D efektov až po svetlejšie odtiene, ktoré zvýrazňujú vrodenú sofistikovanosť modelu Corolla – na výber je čalúnenie, ktoré vyhovie vášmu štýlu.

12,3-palcový digitálny prístrojový panel

Digitálny prístrojový panel modelu Corolla Hatchback, ktorý je zameraný na vodiča a úchvatný na pohľad, si môžete prispôsobiť podľa svojho želania a vybrať si jeden zo štyroch rôznych dizajnových motívov.

10,5-palcová multimediálna obrazovka

Elegantná 10,5-palcová dotyková obrazovka modelu Corolla Hatchback s vysokým rozlíšením bez námahy prepojí váš digitálny a vodičský život.

Štartovacie tlačidlo GR SPORT

Pri každej jazde sa vám zrýchli tep. Štartovacie tlačidlo GR SPORT je neustálou pripomienkou prepojenia medzi cestnými vozidlami značky Toyota a jej veľmi úspešnými pretekárskymi vozidlami s hybridným pohonom.

Ambientné osvetlenie

Toto jemné a upokojujúce osvetlenie interiéru umocňuje všadeprítomné technológie a vynikajúci komfort modelu Corolla.

Pohodlie a technológie vo vzájomnom súlade

Priestranný interiér modelu Corolla Hatchback, v ktorom sa rafinovane spájajú špičkové technológie s tichou a upokojujúcou atmosférou, ponúka sebavedomý a prehľadný dizajn. Dvojzónová klimatizácia a odkladacie priestory v celom interiéri mu dodávajú vysokú mieru praktickosti, zatiaľ čo prvky ako ambientné osvetlenie či rad výrazného obloženia interiéru vytvárajú štýlový priestor na trávenie času.

Corolla Hatchback GR SPORT

Žite naplno a vychutnávajte si každý okamih strávený za volantom Vášho automobilu. Nová Corolla Hatchback GR SPORT, inšpirovaná motoršportom, Vás vtiahne do svojho sveta plného emócií. Atraktívny dizajn, komfortný interiér a dynamické motory sú iba niektoré z hlavných predností tejto vzrušujúcej verzie.

Športový štýl

Pozornosť upúta dvojfarebný dizajn exteriéru so strechou a lakovanými zrkadlami v odtieni klavírna čierna, rovnako ako znak „GR SPORT“ na veku batožinového priestoru. Charakter vozidla dokresľujú 17" kolesá z ľahkej zliatiny GR SPORT s jedinečným dizajnom, ktoré sú súčasťou štandardnej výbavy.

Interiér ako žiadny iný

Komfortný interiér v sebe ukrýva silu pokročilých technologických riešení a prepracovaných detailov odkazujúcich na úspechy závodného tímu TOYOTA GAZOO Racing, ako sú napríklad prahové lišty alebo logo GR SPORT na opierkach hlavy sedadiel.

Dynamické a úsporné pohonné jednotky

Corolla Hatchback GR SPORT je v ponuke s úsporným motorom 1.8 Hybrid 140 k e-CVT alebo dynamickým motorom 2.0 Hybrid Dynamic Force 196 k e-CVT. Dokonale vyladené odpruženie, extrémne tuhá karoséria a priame riadenie sa premietajú do plnej kontroly nad vozidlom.

Hybridný elektrický pohon bez kompromisov

Piata generácia hybridného elektrického pohonu novej Corolly Hatchback s nízkymi emisiami a okamžitým výkonom je tichšia, kompaktnejšia a citlivejšia ako kedykoľvek predtým. Okrem jazdných režimov Normal, Eco a Power ponúka aj plne elektrický režim na relaxačnú jazdu bez emisií, kedykoľvek sa rozhodnete.
Objavte viac
 • Rýchla konektivita

  Intuitívne digitálne prostredie modelu Corolla je nabité funkciami, ktoré vám pomôžu byť o krok vpred. Jeho intuitívne rozhranie, v podobe 10,5-palcovej dotykovej obrazovky, je rovnako rýchle a citlivé ako krásne. Používateľsky prívetivé riešenie s logickými ponukami a ostrým displejom s vysokým rozlíšením umožňuje presné vstupy a minimalizuje čas strávený bez pohľadu na cestu. Zároveň 12,3-palcový multiinformačný prístrojový panel, displej pre vodiča novej generácie, rýchlo a okamžite informuje o kľúčových údajoch týkajúcich sa jazdy.

Zjednodušte si každodenný život

Uľahčite si každú cestu pomocou aplikácie MyToyota. Obsahuje množstvo inovatívnych bezpečnostných a komfortných funkcií vrátane funkcie „Find My Car“, ktorá umožňuje lokalizovať zaparkované vozidlo a zdieľať jeho polohu s ostatnými a funkcie „Share to Car“, ktorá umožňuje odosielať vopred naplánované trasy do navigačného systému vozidla Corolla.
Zistiť viac

Toyota T-Mate. Váš pomocník pre bezpečnejšiu jazdu.

Užitočný jazdný pomocník T-Mate dodáva modelu Corolla Hatchback špičkovú úroveň bezpečnosti. T-Mate predstavuje rad systémov, ktorých úlohou je pomáhať vám a zvyšovať bezpečnosť jazdy. Či už na diaľnici, v meste alebo pri parkovaní, T-Mate sa stará o to, aby ste boli stále v dobrých rukách. V zozname nižšie nájdete výber toho najlepšieho, pričom kompletný prehľad pomocníka T-Mate pre Corollu Hatchback ponúka konfigurátor vozidla.
 • Predkolízny bezpečnostný systém (PCS)

  Predkolízny bezpečnostný systém dokáže zaznamenať prítomnosť iných vozidiel, chodcov, cyklistov či motocyklistov a zabrániť hroziacim zrážkam. Jeho úlohou je upozorniť vodiča zvukovými a vizuálnymi signálmi a pomáhať mu s brzdením. Ak vodič nezabrzdí včas, systém automaticky aktivuje brzdy, aby zabránil zrážke alebo zmiernil jej následky. Najnovšia generácia PCS vodičovi pomôže aj v križovatke a pri vyhýbacích manévroch, vďaka systému podpory predchádzania kolíziám v križovatke a asistentovi núdzového riadenia.

 • Inteligentný adaptívny tempomat (iACC)

  Tento systém udržiava vopred nastavený minimálny odstup od vozidla vpredu. Ak sa stanovená vzdialenosť skráti, systém vozidlo spomalí a napokon aktivuje brzdy a zapne brzdové svetlá. V spolupráci so systémom rozpoznávania dopravných značiek (RSA) bude tento systém navyše zisťovať maximálnu povolenú rýchlosť na danej trase a navrhovať potrebné úpravy.

 • Systém núdzového zastavenia vozidla (EDSS)

  Keď systém určitý čas nezaznamená žiadne zásahy do riadenia zo strany vodiča, aktivuje sa výstražná zvuková signalizácia. Pokiaľ by vodič ani následne nereagoval, EDSS postupne spomalí až do úplného zastavenia, pričom vozidlo bezpečne zostáva vo svojom jazdnom pruhu. Pre upozornenie okolitej premávky sa aktivujú výstražné svetlá a zároveň sa odomknú dvere pre jednoduchý prístup záchranných zložiek.

 • Online aktualizácie bezpečnostných systémov (OTA)

  Aktualizácie na diaľku (Over The Air) vám umožňujú vylepšiť existujúce alebo pridať nové funkcie balíka Toyota Safety Sense vo vašom aute bez toho, aby ste museli navštíviť servisné stredisko.

 • Proaktívny asistent riadenia – asistent spomaľovania (PDA – DA)

  Systém podporuje plynulé spomaľovanie po zložení nohy z plynového pedála a priblížení sa k vpredu idúcemu vozidlu.

 • Asistent bezpečného vystupovania (SEA)

  Asistent využíva radar systému monitorovania mŕtveho uhla (BSM), aby zabránil otvoreniu dverí, keď sa zozadu blížia vozidlá alebo cyklisti. Ak systém zaznamená možnú kolíziu, na zrkadle a displeji sa zobrazí vizuálna výstraha a zaznie zvukový signál.

 • Upozornenie na ponechanie pasažierov alebo predmetov na zadných sedadlách (RSRS)

  Tento systém upozorní vodiča v prípade, ak pri vystupovaní z vozidla zostali na zadných sedadlách cestujúci alebo predmety. Upozornenie sa zobrazí na digitálnom displeji v prístrojovom štíte. V závislosti od modelu sa po zamknutí vozidla spustia aj výstražné svetlá a zvuková výstraha.

TOYOTA GAZOO RACING

Objavte športovú stránku Toyoty. Objavte modely GR, ktorých výkony a technológie preverené na závodných tratiach zrýchlia Váš tep, a takisto rad GR SPORT, ktorý sa vyznačuje výnimočným dizajnom a bohatou výbavou.

Zájdite si pre víťazstvo

Toyota Corolla Hatchback – galéria modelu